ActivLab Collagen Beauty 20 ks šumivých tablet

ActivLab Collagen Beauty je doplněk stravy se sladidly ve formě šumivých tablet s jahodovorebarborovou příchutí, jejichž nejdůležitější složkou je mořský kolagen. Jeho jedinečné vlastnosti pomáhají zlepšit pevnost a elasticitu pokožky a přídavek vitaminu C napomáhá obnově kolagenových struktur v těle. Díky velmi pečlivě vytříbené chuti je suplementace mimořádně příjemná. Collagen Beauty v šumivých tabletách je přípravek určený k podpoře krásné pleti a ochraně před známkami stárnutí.

Působení složek Collagen Beauty:
- mořský kolagen je známou složkou nejlepších kosmetických přípravků, která díky své hydrolyzované formě poskytuje snadno vstřebatelné složky pro obnovu pevnosti a pružnosti pokožky.
- kyselina hyaluronová je přirozenou součástí těla, která má vlastnosti vázající vodu. Doplněním kyseliny hyaluronové můžete zlepšit napětí, elasticitu a pružnost pokožky.
- vitamín C má silné antioxidační vlastnosti, které chrání pokožku před negativními účinky volných radikálů, kyselina l-askorbová podporuje obnovu kolagenu v kůži,
- extrakt z plodů šípku je přírodním zdrojem vitamínu C a karotenoidů, jejichž doplnění může mít pozitivní vliv na sjednocení tónu pleti.

Aktivní látky: 2 tablety / *RHP %
Hydrolyzovaný kolagen 1000 mg
Vitamín C 80 mg (100 %*)
Extrakt ze šípku 100 mg, z toho vitamín C 80 mg (100 %*)
Kyselina hyaluronová 4 mg
*RHP – denní referenční hodnota příjmu

Složení: regulátory kyselosti: kyselina citronová a hydrogenuhličitan sodný, pojiva: sorbitoly a polyethylenglykol, hydrolyzovaný kolagen z mořských ryb, aromata, extrakt z plodů šípku (Rosa canina), koncentrát z červené řepy, kyselina L-askorbová, sladidlo: sukralóza, hyaluronan sodný. Může obsahovat stopy obilovin obsahujících lepek, sóju, mléko.

Dávkování: 1 tabletu nechte rozpustit ve sklenici (200 ml) vody. Doporučená denní dávka jsou 2 tablety.

Upozornění: výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Rozmanitá a vyvážená strava je předpokladem dobrého zdraví. Výrobek je určen pro dospělé osoby. Nadměrná konzumace může způsobit projímavé účinky.

Skladování: skladujte při pokojové teplotě, v suchu, v uzavřené nádobě. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: UNIPRO Sp. z o.o., Targowisko 553, 32-015 Kłaj, Polsko.

Výhradní distributor: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

Hmotnost obsahu: 80 g.

Doplněk stravy.

EAN: 5903260900873
PDK: 4885308