O nás

Společnost Vieste group s.r.o. byla založena v roce 2013. Naším hlavním cílem je dodávat na trh vysoce kvalitní doplňky stravy, zdravé potraviny a kosmetiku, které díky přírodnímu složení, komplexnímu charakteru a odpovídající rozumné ceně uspokojí v péči o zdravé tělo potřeby velké většiny zákazníků.

Logo firmy Vieste je složeno ze čtyř srdcí a čtyř barev. Srdce je symbolem života a lásky. Pro nás je mimo jiné také symbolem dokonalé péče o zákazníky, vysoké kvality výrobků, poskytování maximálního servisu a podpory našich obchodních partnerů. Vše, co děláme, děláme upřímně, s láskou a s dlouhodobým záměrem.

V tuto chvíli naleznete v naší nabídce širokou škálu originálních doplňků stravy, zdravých potravin a kosmetiky značky Vieste, sportovní výživu a potraviny značek GO ON a ActivLab a výrobky dentální hygieny italské značky SilverCare.

Od roku 2017 jsme držitelem cerfifikátu BIO kvality CZ-BIO-002.

Všechny výrobky můžete zakoupit v lékárnách a ve vybraných zdravých výživách po celé České republice a také v lékárenských internetových obchodech.

 

Pro lékárny a zdravé výživy:auto Vieste

Na českém trhu obchodně zastupujeme společnosti: Fytopharma a.s., Woykoff a.s., Parenteral a.s., Health Brands s.r.o., ZENATO.cz s.r.o., Biovita Group s. r.o., Biotter Pharma s.r.o., Emarkest s.r.o., imbio s.r.o., Avepharma s.r.o. a slovinskou společnost TYKHE d.o.o.

• vybrané portfolio produktů společnosti Vieste group s.r.o., TYKHE d.o.o., Woykoff a.s., Biovita Group s.r.o., Emarkest s.r.o. a imbio s.r.o. naleznete na PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o.
• výrobky společnosti Biotter Pharma s.r.o. pak na PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. a Pharmos a.s.
• výrobky společnosti Health Brands s.r.o. a Avepharma s.r.o. pak na PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o. a Alliance Healthcare s. r. o.
• výrobky Fytopharma a.s. a Parenteral a.s na PHOENIX lékárenský velkoobchod, s.r.o., Alliance Healthcare s. r. o. a Pharmos a.s.

Chtěli byste prodávat naše výrobky a nemáte možnost objednávání z lékárenského velkoobchodu? Vlastníte internetový obchod nebo obchod se zdravou výživou, wellness centrum? Jste výživový poradce či léčitel?

Nabízíme vám možnost přímého odběru všech výrobků, které vyrábíme či dovážíme za velkoobchodní ceny. Minimální výše objednávky je 1500 Kč. Poskytujeme maximální podporu, dodání zboží zpravidla do 24 hodin od objednání a zajímavé velkoobchodní slevy.

V případě zájmu o podrobnější informace nás prosím kontaktujte nebo zanechte ve zprávě kontakt na Vás a my se Vám ozveme.