Biotter Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami 3x60 cps

Doplněk stravy vhodný zejména na podzim a v průběhu zimy.

Rybí tuk s vitamíny a Omega-3 kyselinami je doplněk stravy obsahující olej z tresčích jater, který je bohatý na vitamíny A a D, a na nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které patří do skupiny Omega-3 kyselin. Vitamíny A a D podporují normální fungování imunitního systému. Navíc plní také řadu důležitých funkcí, např. vitamín A napomáhá udržovat normální stav pokožky, sliznice a očí. Vitamín D podporuje normální vstřebávání vápníku a fosforu, pomáhá udržovat normální stav kostí a zubů, podporuje normální funkci svalů.

Aktivní látky: 1 kapsle / *RHP %
Omega-3 mastné kyseliny 550 mg / -
EPA - eikosapentaenová kyselina 44 mg / -
DHA - dokosahexaenová kyselina 49,5 mg / -
Vitamín A (retinylpalmitát) 800 μg / 100
Vitamín D3 (cholekalciferol) 5 μg / 100

* RHP - denní referenční hodnota příjmu

Složení: olej z tresčích jater, potahové složky kapsle: hovězí želatina, glycerín (zvlhčující látka), voda. Tento výrobek může obsahovat stopové množství sójového lecitinu ze sójových bobů.

Dávkování: dospělé osoby 1 kapsli denně během jídla nebo ihned po jídle, zapít nejméně polovinou sklenice vody.

Upozornění: výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Přípravek se nedoporučuje při přecitlivělosti na kteroukoliv složku přípravku. Těhotným ženám a kojícím matkám doporučujeme poradit se s lékařem. Výrobek není určen pro děti do 3 let. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: přípravek uchovávejte v uzavřeném obalu v suchu při teplotě mezi 15 - 25 °C. Chraňte před slunečními paprsky a vlhkem.

Vyrobeno v EU.

Distributor: Biotter Pharma s.r.o., Moskevská 1440/24a, 736 01 Havířov, Česká republika.

Hmotnost obsahu: 131 g.

Doplněk stravy.

EAN: 8595620300163
PDK: 3382828