G-Marck ColActiv 3700 mg 460 ml

Doplněk stravy s hydrolizovaným kolagenem a pomerančovou příchutí.

Koncentrovaný roztok s obsahem proteoglykanů a strukturálních bílkovin, stavebních složek chrupavek a pojivových tkání, včetně  glukosamin sulfátu a kolagenu. Obsahuje vitamin C, klíčový faktor pro tvorbu kolagenu v chrupavce. Dlouhodobé užívání přispívá ke zlepšení pohyblivosti kloubů a celého vazivového aparátu.

- pro lehčí až střední bolesti páteře a kloubů všech velikostí
- pro prevence a zpomalení progrese osteoartrózy
- pro výživu postižených kloubů
- pro osoby s nadměrně zatěžovaným kloubním aparátem (osoby s nadváhou, sportovci)
- pro klouby postižené úrazy a sportovními zraněními

Kolagen představuje základní stavební hmotu kloubní chrupavky, která podmiňuje její pevnost a pružnost. Na kolagenní vlákna se prostřednictvím glykosaminoglykanů v chrupavce váže voda, která podmiňuje její dobré viskózo-elastické vlastnosti. Kolagenní peptidy ovlivňují metabolizmus buněk kloubní chrupavky i kosti a podporují syntézu fyziologického typu kolagenu. Podporují tak pevnost a pružnost chrupavky. Zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost. Zvyšují i hustotu kostní tkáně a umožňují tak lepší vazbu minerálních látek. Kolagenní peptidy jsou vstřebávány ze zažívacího traktu a jsou přednostně kumulovány v kloubní chrupavce. Vhodné i pro diabetiky.

Aktivní složky: 15 ml / *RHP %
Kolagen 3700 mg / -
Glukosamin sulfát 230 mg / -
Vitamin C 10 mg / 12,5

* RHP - denní referenční hodnota příjmu

Složení: čištěná voda, kolagen (sus strofa), glukosamin sulfát, konzervanty (sorban draselný, benzoan sodný), aroma (pomeranč), kyselina askorbová, sladidla (sukraloza + acesulfam 3:1).

Dávkování: 1x denně 15 ml, při výrazných obtížích či zvýšené námaze kloubů doporučujeme dávkování zvýšit na dvojnásobek. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Před použitím protřepat.

Upozornění: výrobek není určen jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen dětem. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky. Roztok je možné před užitím ředit vodou.

Skladování: přípravek uchovávejte při teplotě 10 - 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí.

Výrobce: G-Marck, spol. s r.o., Náměstí Čs. legií 1113, 530 02 Pardubice.

Doplněk stravy.

EAN: 8594167580021