Rehabiq Bederní opěrka měkká černá

Bederní opěrka Rehabiq efektivně ulevuje od bolesti zad a beder, ale také bolesti daných oblastí účinně předchází. Jedná se o ergonomicky tvarovaný válec udržující přirozenou křivku páteře v bederní části zad, čímž výrazně snižuje velký tlak, který je kladený na meziobratlové ploténky při dlouhém sezení. Díky dlouhému elastickému popruhu je možné bederní opěrku upevnit téměř ke každé židli či sedačce a vydrží tak na správném místě po celý den. Měkká bederní opěrka je vhodná pro osoby s hmotností do 95 kg.

Potah bederní opěrky je vyroben ze 100% bavlny s antibakteriální a hydrofobní úpravou pomocí oxidu titaničitého, chloridu stříbrného a hydrofobní složky. Tyto vlastnosti jsou potvrzeny certifikací TZÚ na plnění norem ČSN EN ISO 20743:2014 (zjišťování antibakteriálního účinku) a ČSN EN ISO 4920:2013 (stanovení odolnosti vůči povrchovému smáčení zkrápěcí metodou). Výplň tvoří PU pěna s certifikací OEKO-TEX STANDARD 100 (testování na obsah škodlivin). Použitá PU pěna splňuje dokonce humánně ekologické požadavky této normy pro dětské výrobky, které mají přísné hodnocení.

Způsob použití:
1. Připevněte bederní opěrku elastickým páskem k opěrce židle nebo křesla tak, aby se nesesunula a držela pevně na jednom místě při sezení.
2. Posaďte se na židli či křeslo co nejblíže k opěradlu.
3. Mírně se předkloňte a umístěte bederní opěrku podélně po celé šířce bederní části zad přibližně ve výšce Vašeho pasu.
4. Pomalu se zakloňte a opřete se o opěradlo tak, aby bederní opěrka udržovala po celou dobu sedu stále prohnutá záda v bederní oblasti.

Upozornění: Před vypráním vyjměte z potahu pěnový válec. Pro čištění používejte běžné prací prostředky. Doporučená teplota pro praní potahu opěrky v automatické pračce je 40 °C, maximální teplota pro čištění je 60 °C. Při žehlení potahu opěrky nepřekračujte teplotu 200 °C. Tento produkt není ohnivzdorný, nepoužívejte v přímém kontaktu s otevřeným ohněm. Dbejte na bezpečnost při upevňování a sundávání elastického popruhu

Rozměry: délka 28 cm, průměr 12,5 cm

Distributor: REHASPORT TRADE s.r.o., Dlouhá 132/1 251 01 Praha.

EAN: 8594180685239
PDK: 4731452