SilverCare Dentální nit fluorid a vitamin C 50 m

Mezizubní dentální nit SilverCare s vitaminem C je speciální pomůckou, která Vám pomůže v boji proti zubnímu kazu a společně s klasickou zubní péčí, zajistí Vašim zubům zdraví a přirozenou krásu. Zubní kartáček se nedostane do všech mezizubních prostorů, které je nutné zbavit zbytků jídel, plaku a jiných nečistot.

Dentální nit SilverCare je sterilizovaná a obsahuje fluorid a aktivní vitamin C. Fluorid zajišťuje zdraví, pevnost a sílu zubů, posiluje zubní sklovinu a brání ji před kyselinami ze zubního plaku. Vitamin C zabraňuje krvácení dásní, posiluje kapiláry, vyživuje a posiluje dásně, dodává jim pevnost a přirozenou pružnost.

Použití: uřízněte si větší kus dentální nitě, přibližně kolem 30 cm, napněte ji mezi prsty a čistěte mezizubní prostory jeden po druhém. U předních zubů napněte nit přes jejich plochu a snažte se dostat nití až pod okraj dásně, kde se také usazuje plak a zbytky jídel. Celý postup opakujte u horních i dolních zubů všude tam, kam se dostanete. Zubní nit nenahrazuje čištění zubů, je pouze jeho doplňkem.

Velikost balení: 1 balení niti - 50 m.

Výrobce: Spazzolificio Piave S.p.A., Onara di Tombolo, Itálie.

Výhradní distributor: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

EAN: 8009315041021
PDK: 3100618