SilverCare Dětský zubní kartáček 2 - 6 let měkký

Dětský zubní kartáček SilverCare 2 - 6 let měkký patří do řady inovativních kartáčků, u kterých stříbro na povrchu kartáčku zajišťuje antibakteriální účinky. Mléčné zuby se u dětí začínají objevovat po šestém měsíci věku dítěte a do tří let jich je prořezáno dvacet. Tyto zuby jsou nesmírně důležité pro zdravý vývoj stálých zubů, proto je nutné o ně dobře pečovat. Je nutné, aby péče o dětské zuby začala již v okamžiku jejich prořezání, tedy od šestého měsíce a byla pravidelně dodržována po celé dětství.

Dětský zubní kartáček SilverCare 2 - 6 let měkký má oválnou hlavu, která usnadňuje přístup k premolárům, což jsou zuby na čtvrtém a pátém místě v dutině ústní. Měkké štětiny na kartáčku mají zakulacené špičky, aby se zabránilo poranění dásní. Ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je navržena tak, aby učila dítě kartáček správně držet a bez problémů používat i na čištění méně přístupných zubů. Je přizpůsoben věku dítěte a potřebám dětských zubů i dásní.

Po večerním čištění zubů je dobré dohlédnout, aby děti již nic nejedly a nepily sladké nápoje. Role rodičů v zubní hygieně dětí je velmi důležitá a je potřeba si uvědomit, že pravidelná zubní hygiena je stejně důležitá, jako hygiena těla. Kartáček je potřeba používat nejméně dvakrát denně. Z bezpečnostních a funkčních důvodů nemá dětský kartáček vyměnitelnou hlavu, proto vyměňte dětem kartáček včas, dříve, než dojde k jeho viditelnému opotřebování.

Výrobce: Spazzolificio Piave S.p.A., Onara di Tombolo, Itálie.

Výhradní distributor: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

EAN: 8009315043445
PDK: 4575792