SilverCare Dětský kartáček 6 - 36 měsíců měkký

Dětský zubní kartáček SilverCare 6 - 36 měsíců měkký patří do řady inovativních kartáčků, u kterých stříbro na povrchu kartáčku zajišťuje antibakteriální účinky. Mléčné zoubky dětí se začínají objevovat po šestém měsíci věku dítěte a do tří let jich je prořezáno celkem dvacet. Tyto první mléčné zuby jsou nesmírně důležité pro zdravý vývoj stálých zubů, proto je nutné o ně dobře pečovat již od nejútlejšího věku. Kartáček umožňuje správnou ústní hygienu dětí v tomto důležitém období jejich vývoje.

Předpokládá se totiž, že právě rodiče budou dětem zoubky pravidelně čistit tak, aby vytvořili pravidelný návyk na tento hygienický rituál. Děti si na péči o zuby teprve zvykají, a proto je nutné čistit zoubky velmi jemně, aby nedocházelo k nepříjemným pocitům nebo dokonce poškození dásní. Hlava kartáčku má velmi jemné štětiny, které jsou zaoblené. Umožňují tak velmi lehké masírování zoubků a dásní. Přizpůsobená velikost kartáčku umožní rodičům snadnou a bezpečnou manipulaci v dutině ústní.

Pro zdraví zoubků je nutná každodenní účast rodičů při jejich čištění, nejdříve je potřeba dětem čištění názorně předvést a poté zuby důkladně vyčistit tak, aby na nich nezůstaly zbytky jídel ani zubní plak. Z bezpečnostních a funkčních důvodů nemá dětský kartáček vyměnitelnou hlavu, proto vyměňte dětem kartáček včas, dříve, než dojde k jeho viditelnému opotřebování.

Výrobce: Spazzolificio Piave S.p.A., Onara di Tombolo, Itálie.

Výhradní distributor: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

EAN: 8009315043544
PDK: 4575784