SilverCare Dětský zubní kartáček 7 - 12 let měkký

Dětský zubní kartáček SilverCare 7 - 12 let měkký patří do řady inovativních kartáčků, u kterých stříbro na povrchu kartáčku zajišťuje antibakteriální účinky. Kartáček umožňuje správnou ústní hygienu dětí v důležitém období jejich vývoje, kdy se jejich mléčné zuby mění za zuby stálé.

Dětský zubní kartáček SilverCare 7 - 12 let měkký má oválnou hlavu, která usnadňuje přístup ke stoličkám. Měkké štětiny na kartáčku mají zakulacené špičky, aby se zabránilo poranění dásní. Ergonomicky tvarovaná rukojeť kartáčku je navržena tak, aby učila dítě kartáček správně držet a bez problémů používat i na čištění méně přístupných zubů. Je přizpůsoben věku dítěte a potřebám dětských zubů i dásní.

Po večerním čištění zubů je dobré dohlédnout, aby děti již nic nejedly a nepily sladké nápoje. Role rodičů v zubní hygieně dětí je velmi důležitá a je potřeba si uvědomit, že pravidelná zubní hygiena je stejně důležitá, jako hygiena těla. Kartáček je potřeba používat nejméně dvakrát denně. Z bezpečnostních a funkčních důvodů nemá dětský kartáček vyměnitelnou hlavu, proto vyměňte dětem kartáček včas, dříve, než dojde k jeho viditelnému opotřebování.

Výrobce: Spazzolificio Piave S.p.A., Onara di Tombolo, Itálie.

Výhradní distributor: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

EAN: 8009315043346
PDK: 4575818