Vieste Krilový olej strong 30 cps

S obsahem Omega 3 mastných kyselin EPA a DHA.
DHA a EPA přispívají k normální funkci srdce (příznivého účinku se dosáhne při příjmu 250 mg EPA a DHA denně).

Kril, (Euphausia superba) neboli krunýřovka krilová, je malý mořský korýš, který žije ve světových oceánech polárního pásu (Antarktida).

Krilový olej - extrakt z krunýřovky krilové - je výrazným zdrojem nenasycených mastných kyselin (EPA a DHA), fosfolipidů a antioxidantů. Tím se liší od většiny ostatních olejů vyráběných z ryb. Kombinace těchto tří složek činí krilový olej velmi vhodný k užívání při mnoha zdravotních obtížích. Omega-3 kyseliny jsou podstatnými součástmi buněk a hrají roli při fungování centrálního nervového systému. Krilový olej je také zdrojem tří důležitých fosfolipidů - fosfatidylcholin, fosfatidylinositol a fosfatidylethanolamin.

EPA a DHA v krilovém oleji jsou výrazně účinné právě proto, že jsou vázány na fosfolipidy v chemické struktuře, která zvyšuje jejich vstřebatelnost a využitelnost v lidském těle ve srovnání s běžnými rybími oleji, ve kterých jsou Omega-3 kyseliny vázány na glyceridy.

Aktivní látka: 1 kapsle
Krilový olej 500 mg
 z toho EPA (kyselina eikosapentaenová) 60 mg
          DHA (kyselina dokosahexaenová) 27,5 mg

Složení: krilový olej, želatina, glycerol, sorbitol, voda.

Dávkování: 2 - 3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Výrobce: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

Vyrobeno v Německu.

Hmotnost obsahu: 22 g.

Doplněk stravy.

EAN: 8594192300045
PDK: 3069763