Vieste Magnesium bisglycinát Plus 90 cps

Vieste Magnesium bisglycinát plus je doplněk stravy s vysokou vstřebatelností ve formě chelátového hořčíku. Využitelnost hořčíku ve formě chelátu v lidském těle je až 80 %. Má pozitivní vliv na svalovou regeneraci. Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání, přispívá k normální činnosti nervové soustavy, normálnímu energetickému metabolismu, k normální psychické činnosti, a normálního stavu svalů, kostí a zubů. Bisglycinát hořečnatý je pro jeho uklidňující účinky spojené s obsahem glycinu vhodné užívat po tréninku a v odpoledních či večerních hodinách ke snížení kortizolu (stresového hormonu).

Vieste Magnesium bisglycinát je vyroben bez přídavků jakýchkoliv additiv, v čisté formě. Ve veganské kapsli je obsažen pouze hořčík a vitamín B6.

Vieste Magnesium bisglycinát je obohacený o vitamín B6 ve formě P5P - pyridoxal 5 fosfátu. Je to aktivní a velmi vzácná forma vitamínu B6 s vysokou biodostupností. Vitamín B6 přispívá k normální syntéze cysteinu, normálnímu energetickému metabolismu, činnosti nervové soustavy, metabolismu bílkovin a glykogenu, tvorbě červených krvinek, funkci imunitního systému a k regulaci hormonální aktivity.

Složení: Magnesium bisglycinate 12 % Mg, Pyridoxal 5-phosphate (vitamín B6), vegetariánská kapsle (hydroxypropyl methylcelulóza).

Aktivní látky: 1 kapsle obsahuje / 3 kapsle / *RHP
Magnesium bisglycinate 12 % Mg 833 mg / 2499 mg
 z toho hořčík 100 mg / 300 mg / 80 % *RHP
Vitamín B6 (P5P) 930 μg / 2,8 mg / 200 % *RHP
*RHP – denní referenční hodnota příjmu

Dávkování: 3 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vhodné pro vegany.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah slunečního záření.

Vyrobeno v České republice pro: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6, www.viestegroup.cz.

Hmotnost obsahu: 81,7 g.

Doplněk stravy.

EAN: 8594192300281
PDK: 4918083