Vieste pH Regul 240 tbl

pH Regul je doplněk stravy, který byl speciálně vyvinut a vyroben na úpravu acidobazické rovnováhy organismu (odkyselení organismu). Obsahuje 4 životně důležité zásaditě působící minerály - vápník, hořčík, sodík a draslík.

Je určený k udržení optimálního pH organismu, což je mimo jiné důležité pro správnou funkci kůže a imunitního systému. Pokud se naše tělo vychýlí z acidobazické rovnováhy, může se narušit správná funkce kožní bariéry. To může mít za následek horší kvalitu kůže, kůže se stává náchylnější k zánětům, svědění a rozvoji ekzémů. Přípravek je také vhodný k doplnění základních organických minerálů i pro podporu správného fungování trávicího traktu. Je vhodný i pro diabetiky.

Zinek - přispívá k udržení normálního stavu pokožky, vlasů, nehtů a přispívá ke správnému metabolizmu kyselin a zásad. Napomáhá tedy k udržování acidobazické rovnováhy v organismu, což je pro prevenci atopického ekzému velmi důležité.

Hořčík - přispívá k neméně důležité, elektrolytické rovnováze.

Měď - napomáhá normální pigmentaci pokožky a spolu s manganem také k udržení optimálního stavu pojivových tkání.

Aktivní látky: 8 tablet / *RHP %
Vápník 695 mg / 86
Sodík 550 mg / -
Draslík 270 mg / 13,5
Hořčík 200 mg / 53
Křemík 30 mg / -
Zinek 5 mg / 50
Měď 450 μg / 45
Molybden 80 μg / 160
Chrom 60 μg / 150

* RHP - denní referenční hodnota příjmu

Složení: hydrogenuhličitan sodný, uhličitan vápenatý, uhličitan hořečnatý, citronan draselný, hydrogenuhličitan draselný, citronan sodný, citronan vápenatý, citronan hořečnatý, sorbitol, citronan zinečnatý, kukuřičný škrob, maltodextrin, glukonát měďnatý, chlorid chromitý, molybdenan sodný, mikrokrystalická celulosa (plnidlo), stearát hořečnatý a oxid křemičitý (látky protispékavé).

Dávkování: 8 tablet denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Výrobce: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

Vyrobeno v Německu.

Hmotnost obsahu: 206 g.

Doplněk stravy.

EAN: 8594192300076
PDK: 4573946