Vieste Silica hair 60 cps

Doplněk stravy s obsahem 5 aktivních látek, které mají vztah ke kvalitě vlasů.

Křemík patří z biologického hlediska mezi biogenní prvky, i když jeho obsah v tkáních živých organismů není příliš vysoký. Organické sloučeniny křemíku jsou základní stavební kameny živé hmoty. U člověka se objevují ve všech buňkách a zaujímají roli obránců. Nejvíce jich nacházíme v kostech, pak v kůži (nehtech, vlasech), dále v zubní sklovině. Účastní se tak zejména na tvorbě pojivové tkáně - kůže, nehtů, vlasů - kterým dodává pevnost a pružnost. Křemík získáváme z potravy ve formě křemičitanů (solí křemíku). Ty se nacházejí především v minerálních vodách, v pivu, kuřecí kůži, celozrnných potravinách a kořenové zelenině.

Methylsulfonylmethan (MSM) je organická sloučenina síry. Aminokyseliny s obsahem síry (cystein a methionin) odpovídají za kvalitu a pevnost vlasů, nehtů a pokožky. Při tomto poslání slouží síra současně jako silný a stabilní antioxidant. MSM podávaný zevnitř má neocenitelné účinky. Dnes také víme, že síra je na osmém místě nejvíce zastoupených chemických prvků v lidském těle a pátým nejdůležitějším pro uchování životních pochodů.

Vitamin C nebo kyselina askorbová je antioxidant, který pomáhá udržovat zdraví vlasů. Vitamin C souvisí s vývojem a růstem tkání, které jsou důležité pro růst vlasů. Při pravidelném příjmu potřebného množství vitamínu C, můžete předejít vypadávání vlasů, stejně jako předčasně šedivějící, suchým a lámavým vlasům. Nedostatek vitaminu C může vést k oslabení vlasové struktury.

Kolagen je skleroprotein, ve vodě nerozpustná bílkovina, která je základní stavební hmotou pojivových tkání. Chondroitin sulfát je glykosaminoglykan, nejvíce zastoupený ve strukturách mezibuněčné hmoty chrupavky. Mořský kolagen a mořský chondroitin se získává z mořských ryb a měkkýšů. Buňky lidského těla přijímají tyto látky jako „vlastní“, a proto jsou v těle využívány v maximální míře.

Aktivní látky: 1 kapsle
Křemík 100 mg
MSM (Methylsulfonylmethan) 100 mg
Vitamín C 80 mg
Mořský chondroitin 90% 50 mg
Mořský kolagen 50 mg

Složení: křemík, MSM (Methylsulfonylmethan), kyselina askorbová 80 mg, mořský chondroitin 90%, mořský kolagen, pomocné látky: stearan hořečnatý, želatinová kapsle.

Dávkování: 1 - 2 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Výrobce: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

Země původu: Velká Británie.

Hmotnost obsahu: 22,8 g.

Doplněk stravy.

EAN: 7856326594852
PDK: 2993161