Vieste Zelená káva premium 100 cps

Zelená káva premium obsahuje vyvážený komplex deseti unikátních přírodních látek, které mohou napomáhat při redukci tělesné hmotnosti.

V zelené kávě je hojně obsažená kyselina chlorogenová a polymerické fenoly, které patří mezi nejsilnější antioxidanty. Extrakt ze zelené kávy v kapslích má výraznější účinky, než pití zelené kávy.

Kofein má stimulační účinky na organismus, zvyšuje sílu při tréninku a napomáhá při spalování tuků.

L-carnitin hraje důležitou roli v transportu mastných kyselin (rozštěpených tuků) do mitochondrií, a tím se podílí na spalování tuků.

L-tyrosin napomáhá při zvýšeném fyzickém výkonu.

Glukomanan je rostlinný polysacharid získávaný z hlíz rostliny Amorphophallus konjak. Jako vláknina pektinového typu má mimořádně příznivé účinky na trávení a celkový metabolizmus, zejména zpomalení vstřebávání sacharidů z potravy a s tím související nižší hladiny glykémie po požití potravy.

Malinový keton je látka přírodního původu obsažená v malinách. Tato látka může ve spojení s pravidelnou fyzickou aktivitou příznivě ovlivňovat metabolismus tuků a tím může napomáhat při snaze o redukci tělesné hmotnosti.

Extrakt z jader afrického manga (Irvingia gabonensis) má vztah k metabolismu a hladině glukózy v krvi.

Kapsaicin je rostlinný alkaloid, který je zodpovědný za pálivou chuť papriky. Pozitivní účinky způsobené přítomností dusíkaté látky ze skupiny fenylalkylaminových alkaloidů přispívá k podpoře krevní cirkulace, zvýšení rychlosti metabolismu, stimulaci žaludeční sekrece a tím k podpoře zažívání.

Mořská řasa je zdrojem vlákniny a jódu, napomáhá při detoxikaci organismu, obsahuje enzymy.

Dostatečný obsah chromu v organizmu je důležitý pro správný metabolismus cukrů a tuků. Přípravky s obsahem chromu jsou vhodné ke kontrole tělesné hmotnosti.

Aktivní látky: 1 kapsle
Zelená káva extrakt (50% kyselina chlorogenová 40:1 = 1000 mg) 25 mg
Kofein 84 mg
Acetyl L-carnitin 50 mg
L-tyrosin 50 mg
Glukomanan (90% konjaková vláknina) 100 mg
Malinový keton (99%) 50 mg
Africké mango (10:1 = 250 mg) 25 mg
Kapsaicin (8:1 = 100 mg) 12,5 mg
Mořská řasa (Fucus vesiculosus - 1% jód 5:1 = 50 mg) 10 mg
Chrom pikolinát (12,5% chrom = 67,5 μg) 0,54 mg

Složení: zelená káva extrakt (50% kyselina chlorogenová 40:1), kofein, acetyl L-carnitin, L-tyrosin, glukomanan - 90 % konjaková vláknina, malinový keton (99%), africké mango (10:1), kapsaicin (8:1), mořská řasa (Fucus vesiculosus - 1% jód 5:1), chrom pikolinát (12,5%), pomocné látky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý.

Dávkování: 1 kapsle 2x denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy a osoby se srdečními či cévními chorobami v pokročilém stadiu, s vysokým krevním tlakem a trpícím diabetem typu 1. Nepřekračujte doporučené dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí.

Skladování: uchovávejte v suchu při teplotě do 25°C.

Výrobce: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6.

Země původu: Velká Británie.

Hmotnost obsahu: 53 g.

Doplněk stravy.

EAN: 7849865983263
PDK: 2984392