Vieste Zinek bisglycinát plus 90 cps

Vieste Zinek bisglycinát plus je doplněk stravy s vysokou vstřebatelností ve formě chelátového zinku. Využitelnost zinku ve formě chelátu v lidském těle je až 80 %. Vieste zinek bisglycinát podporuje imunitní systém a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem způsobeným volnými radikály. Zároveň přispívá k normálním kognitivním funkcím a zraku, k metabolismu mastných kyselin a sacharidů a k syntéze bílkovin. Zinek přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů, pokožky a kostí. Ve skutečnosti je zinek druhým nejhojněji zastoupeným stopovým minerálem v těle hned po železe a je přítomen v každé buňce.

Vieste Zinek bisglycinát je obohacený o organický selen ve formě selenometioninu. Selen přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální činnosti štítné žlázy.

Složení: rýžová mouka, enterosolventní vegeteriánská kapsle HPMC - (hydroxypropylmethylceluloza), zinek bisglycinát, selenomethionin.

Aktivní látky: 1 kapsle obsahuje / *RHP
Zinek bisglycinát 25 mg / 250 %
Selen 82,5 μg 150 %
*RHP – denní referenční hodnota příjmu

Dávkování: 1 kapsle denně, zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování. Vhodné pro vegany.

Skladování: Skladujte při pokojové teplotě na suchém a tmavém místě, mimo dosah slunečního záření.

Vyrobeno v České republice pro: Vieste group s.r.o., Heinemannova 2695/6, 160 00 Praha 6, www.viestegroup.cz.

Hmotnost obsahu: 64,8 g.

Doplněk stravy.

EAN: 8594192300380
PDK: 5091419