Woykoff andromen 60 tbl

Doplněk stravy pro muže 45+.

andromen je přípravek s obsahem unikátní kombinace extraktu Tribulus terrestris, který prokazatelně zvyšuje tvorbu testosteronu, extraktu korejského ženšenu, který má pozitivní vliv na celkovou vitalitu organismu, vitamínu E, zinku a selenu. Tato kombinace účinných látek účinně pomáhá snížit negativní účinky andropauzy u mužů.

Andropauza, která je také známá jako viropauza, mužské klimakterium nebo mužský přechod, je postupný proces, který trvá mnoho let. Nepostihuje sice každého muže, nicméně počet takto postižených osob se zvyšuje s jejich věkem. Začíná zhruba ve věku mezi 40 a 55 lety, a její průběh se liší v závislosti na mnoha faktorech. Je spojena s nedostatkem androgenů, zejména se snížením produkce testosteronu, kdy je testosteron zodpovědný za mnoho metabolických procesů v lidském těle. Muž nedostane jasný signál, že se začíná projevovat andropauza. Není zřejmé, co rozhoduje o tom, že už toto období začalo, a tak mnoho mužů ignoruje svůj zhoršený celkový pocit a mnoho příznaků společných pro tuto fázi.

Nejčastějšími příznaky andropauzy jsou: ztráta svalové hmoty / zvýšení tělesného tuku (zejména v oblasti břicha), všeobecná slabost organismu, osteoporóza, snížené sebevědomí a nadšení, zvýšená podrážděnost, potíže s bolestí, problémy s pamětí a koncentrací, zvýšené pocení, arteriální hypertenze, ztráta vlasů, zvýšená citlivost na chlad, problémy s prostatou, malé libido.

Aktivní látky: 1 tableta / *RHP %
Tribulus terrestris (extrakt s obsahem 40% saponinů) 400 mg / -
Panax ginseng (ženšen) extrakt 33% 80 mg / -
Vitamín E 40 mg / 333
Zinek 15 mg / 150
Selen 0,3 mg / 54,5

* RHP - denní referenční hodnota příjmu

Složení: extrakt z Tribulus terrestris (40% saponinů), stabilizátor: uhličitan vápenatý, zahušťovadlo: mikrokrystalická celulóza, citronan zinečnatý hydrát, extrakt z kořene panax ginseng (33% ginsenosidů), D - alfa tokoferol acetát, kukuřičný škrob, modifikovaný škrob, odpěňovač: polyethylenglykol, protispékavé látky: talek, stearan hořečnatý, oxid křemičitý, selenan sodný, barvivo (patentní modř).

Dávkování: 2 tablety denně. Tablety je vhodné užít nejlépe ráno a večer a to nalačno a zapít dostatkem vody. andromen  působí dlouhodobě, účinky můžete očekávat po 2 - 3 týdnech. Přípravek užívejte dlouhodobě, minimálně však po dobu 3 měsíců.

Upozornění: není určeno pro děti. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Ukládat mimo dosah dětí.

Skladování: uchovávejte v suchu při teplotě 15 - 25 °C. Chraňte před světlem a přímým slunečním zářením.

Výrobce: Woykoff a.s., Hauptova 594, 156 00 Praha 5, Česká republika.

Hmotnost obsahu: 70,4 g +-5 %.

Doplněk stravy.

EAN: 8594070860401
PDK: 3227551